Kuchnie
Ponieważ kuchnia nie jest inwestycją na jeden sezon w trakcie tworzenia mebli wykorzystujemy materiały znanych i cenionych na rynku producentów.
Korpusy szafek zazwyczaj wykonane są z płyty laminowanej w kilkunastu kolorach i strukturach: Płyty laminowane Jeśli chodzi o fronty meblowe mamy duży wybór, ale zdecydowanie możemy wybrać odpowiedni. Fronty meblowe utrzymane w stylu rustykalnym wykonane są z drewna litego, barwionego na kilkanaście kolorów, często patynowanych w celu uzyskania efektu postarzania.
Dla zwolenników nowoczesności proponujemy fronty wykonane z płyty MDF polakierowanej na wybrany kolor i połyskowość oraz pokryte fornirem krajowym i egzotycznym, często połączone z frontami w ramach aluminium. Blat kuchenny można wykonać z różnych materiałów, ale powinien spełniać podstawowy warunek: być odporny na ścieranie i wysoką temperaturę.
Przykład:
Drew Styl

Szuflady - zastosowane ciche prowadnice umożliwiają pełny wysuw, co ułatwia dostęp do przechowywanych produktów .W płytkich szufladach są montowane wkłady na sztućce lub inne przedmioty, w głębszych natomiast możemy przechowywać garnki, artykuły spożywcze. Możliwy montaż płytkich szuflad ukrytych w cokołach, to propozycja dla posiadaczy małych kuchni.
Przykład (zdjęcie producenta):
Drew Styl

Szafki Cargo - idealnie wypełniające przestrzeń to montowane piętrowo kosze, które wysuwają się wraz z frontem. W zależności od wymiarów pełnią funkcję ekonomicznych schowków lub spiżarni.
Przykład (zdjęcie producenta):
Drew Styl

Szafki corner - gdy wysuwa się pierwszy zestaw półek, na jego miejsce przesuwa się drugi, takie zastosowanie znajduje miejsce w szafkach narożnych, optymalnie wykorzystujemy wówczas każdy kąt.
Przykład (zdjęcie producenta):
Drew Styl